İlan yayından kaldırılmıştır.

Sahibinden Satılık Bmw 3.16İ Full 68.000 Km

70,000
İlan No: 533
Marka: BMW
Seri: 3 Serisi
Paket: Premium
Model: 2009
Yakıt: Benzin
KM: 68.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

BMW 3 Serisi ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

Araç 2009 model benzinli 68 Bin km'de Premium.  aracımda lokal boya dahil kesinlikle yoktur sınıfının en dolu olan modeli Premium paketidir.  Deri koltuklar,  direksiyondan kumanda sistemi,  spor direksiyon,  elektrikli sunroof,  çift yönlü dijital klima,  Işık paket,  yol bilgisayarı,  Otomatik kararan dikiz aynası,  hafızalı koltuklar,  ısıtmalı yan aynalar  gibi donanım özellikleri mevcuttur. Piyasadaki nadir Temizlikte BMW 3'lerdendir. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz yaptırabilirsiniz.,  kesinlikle takas olmaz Lütfen ısrar etmeyiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi